a život

bol svetlom ľudí…

Premenená túžba

Pridaj komentár

Pred časom som písal o prešovskom zimáku a o problémoch, ktoré tento športový areál sprevádzali pri jeho niekdajších správcoch. To sa už však stalo minulosťou a zimný štadión má správcov nových. Stali sa nimi šikovní ľudia zo spoločnosti KC INVESTMENT s.r.o. a skutočne, ich nasadenie pri znovuoživení zimného štadióna je neuveriteľne energické.
0001Náš tím sa bol včera (1.8.2016) pozrieť ako pokračujú v opravách toho, čo bolo poškodené a čo si vyžadovalo urgentný zásah a ostali sme milo prekvapení. Ruch ako v úli, žiadna ruka ani noha tam nebola nazmar.

Kde je túžba a dobrý úmysel, tam ide všetko ľahšie a to je presný príklad nových správcov štadióna. Odo dňa, kedy ho prevzali do správy, stihli opraviť poškodenú strechu, toalety, miestnosti osobnej hygieny, vymenili svetelné zdroje za výkonnejšie, ale najmä úspornejšie LED-ky, opravili poškodenú strechu na elektrickej rozvodni a vymenili porozbíjané sklá na budove štadióna. Vymenoval som len časť toho, čo tam stihli za ten čas vymeniť, ale vyzerá to tak, že ak budú v tomto tempe pokračovať, tak sa korčule návštevníkov budú onedlho opäť kĺzať po obľúbenom športovisku.

Verme, že táto túžba a odhodlanie nových správcov neopustí a budú aj naďalej pokračovať zdravo zapálení pri zveľaďovaní tejto niekdajšej a verme, že aj budúcej pýchy Prešova.

© Tím Ranná Hviezda 2.8.2016


Nech je v krajine hojnosť obilia, nech sa vlní na vrcholoch kopcov. Nech prináša ovocie ako Libanon, nech rozkvitajú mestá ako tráva zeme.
Žalm 72,16

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s